м. Тернопіль вул. М.Кривоноса,6


Інсектицид Фостоксин або Детіа Газ-Екс-Т (Детиа Дегеш)

ГрупаІнсектицид
Діюча речовинафосфід алюмінію
Концентрація діючої речовини560 г/кг
Хімічний класнеорганічні сполуки
ВиробникДетиа Дегеш
ЗаявникСпецтехнологія
Термін реєстрації31.12.2019


Культура, об’єкт, що обробляєтьсяОб'єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т)Спосіб, час обробок та обмеження
зерно насипомшкідники запасів2-6 круглих таблеток або 10-30 пеллет на 1 т (залежно від умов застосування)Фумігація при 5-10 С експозиція -10 діб, при 11 -15 С - 7 діб, при 16-20 С - 6 діб, при 21-25 С - 5 діб, вище 26С - 4 доби. Допуск людей та завантаження складських приміщень - після повного провітрювання (2-5 діб). Використання - через 20 діб після фумігації за наявності залишків фосфороводню не вище МДР
чай, бочки, затарені в мішки, коробки, цукоршкідники запасів1-3 круглі таблетки або 5-15 пеллет на 1 м.кв. (залежно від умов застосування)Фумігація при 5-10 С експозиція -10 діб, при 11 -15 С - 7 діб, при 16-20 С - 6 діб, при 21-25 С - 5 діб, вище 26С - 4 доби. Допуск людей та завантаження складських приміщень - після повного провітрювання (2-5 діб). Використання - через 20 діб після фумігації за наявності залишків фосфороводню не вище МДР

Таблетки фостоксину містять 56-57% фосфіду алюмінію (активного компонента) і 43-44% інертних компонентів, за допомогою яких здійснюється контроль за газовиділенням фосфіну (фосфороводорода). Активний компонент магтоксин - фосфід магнію - 66% і 34% інертних компонентів.
Препарати виділяють фосфін (РН3) через 30 + 60 хвилин після контакту з атмосферним повітрям. Динаміка процесу розпаду гранул залежить від вологості і температури повітря. Фосфін діє на всіх шкідників сільгосппродукції незалежно від стадії їх розвитку, а також на гризунів. Газ має велику проникаючу здатність, він проникає через всі види пакувальних матеріалів, а також в герметично упаковані товари. В результаті повного рахложенія препаратів залишковий пил практично не містить металевих фосфидов. Магтоксин розкладається швидше, ніж продукти, які містять фосфід алюмінію. При вологості 60% і при температурі 20 ° С вже через 24 години виділяється майже 75% фосфіну. Максимальна концентрація фосфіну (фосфороводород) досягає вже через 24-36 годин.
Фостоксин і магтоксин можна використовувати в складських приміщеннях будь-якого типу, які піддаються герметизації. Їх використовують для обробки силосів, товарних складів, контейнерів, трюмів кораблів та ін. Препарати можна вносити як вручну, так і за допомогою зонда. Круглі таблетки можна додавати в силос перед його закладкою.
Фостоксин і магтоксин випускаються у формі таблеток з метою підвищення безпеки робітників, які використовують ці препарати. Принцип затримки виділення активної речовини, а також простота застосування гарантують оператору високий ступінь безпеки при умові виконання відповідних інструкцій.
Потрібно мати на увазі, що фосфін вступає в реакцію з міддю, мідними сплавами, сріблом і золотом. Ці метали під час фумігації треба додатково захищати.
© goverla.com.ua Всі права захищені