м. Тернопіль вул. М.Кривоноса,6


БАЙЦИДАЛ® 25 WP

Призначення:
Інсектицидний засіб для знищення мух, комарів і гнойовиків у тваринницьких приміщеннях, місцях недоступних для механізованої очистки продуктів життєдіяльності тварин, резервуарах гною. Є ефективним по відношенню до личинок різних видів мух, комарів та жука-чорнотілки у птахівництві.

Діюча речовина:
Трифлумурон, 25%
Регулятор росту комах, ларвіцид, застосовується для контролю чисельності личинок комах в тваринництві. Механізм дії препарату проявляється в інгібуванні синтезу хітину личинок, що призводить до неминучої їх загибелі.
Водорозчинний порошок.

Застосування:
Препарат застосовують у формі водної суспензії шляхом обприскування резервуарів розвитку личинок комах-шкідника – місця накопичення продуктів життєдіяльності тварин, особливо недоступні для механічного очищення.

Метод обробкиКількість препарату, гКількість води, лПлоща оброблюваної
поверхні, м2
Лійка201010
Ручний/ранцевий обприскувачі2008-10100
Сільськогосподарські установки на автомашинах і тракторах2000200-300100

Переваги:
Ø Ідеально входить в Програму контролю чисельності комах-шкідників у тваринництві - з Квік-Байт® Спреєм(проти мух) або з Сольфаком® 50 EW (проти різних видів, в тому числі жука-чорнотілки) для досягнення гарантованої ефективності завдяки «подвійному удару» на цикл розвитку комах.
Ø Довготривалий контроль навіть в «агресивних» умовах. Формуляція, незважаючи на агресивність субстрату (гній, органічні відходи виробництва) що обробляється, володіє залишковою дією, і, залежно від умов, тривалість захисної дії складає від 2 до 4 тижнів.
ØБлокування розвитку резистентності у комах: поєднання препаратів з різних хімічних груп.
Упаковка: 10 х 1кг
© goverla.com.ua Всі права захищені