м. Тернопіль вул. М.Кривоноса,6


Фасування: 20-літрова пластикова каністра. 
Призначення: рідкий системний гербіцид Отаман виробництва компанії «Альфа Хімгруп» (Україна) використовується в аграрній галузі для знешкодження на полях  однорічних та багаторічних бур’янів. Повноцінний ефект досягається вже через 10-12 днів після обробки. Діюча речовина – ізопропіламінна сіль гліфосату – здатна глибоко проникати не тільки в наземну частину, а й коріння рослин, викликаючи спочатку пожовтіння, а потім і повну загибель. 
Спосіб внесення: найбільш розповсюдженим та оптимальним є застосування «Отаману» восени після збирання урожаю приблизно за 3 тижні до оранки. Норма витрат залежить від популяції бур’яну. Для боротьби з пирієм та осотом достатньо розчинити 3-4 літри гербіциду в 150-250 л води на 1 га.  Для знешкодження інших шкідників краще застосовувати більш концентровані розчини: гирчак – 6л/га, берізка – 6-8/га, гумай – 4 л/га. 
У випадку весняного використання «Отаману» перед посівами ярих культур норми витрат слід вираховувати в залежності від стадії розвитку бур’янів та їх видів. Так, для знищення однорічних рослин-шкідників достатньо 2-3 л/га, а для багаторічних – 3-4 л/га. Якщо поле встелене берізкою, то дозування препарату слід збільшити до 6-8 л/га.

Особливості препарату:
• Підходить для застосування на площах, відведених під посіви як зернових, так і овочевих культур;
• Може застосовуватись на несільськогосподарських землях для знищення бур’янів в період їхнього росту;
• Абсолютно безпечний для людей і навколишнього середовища;
• Зменшує кількість механічних обробок ґрунту, зберігаючи в ньому таку необхідну вологу навесні.

Рекомендації: Найкращий ефект від внесення гербіциду «Отаман» проявляється в стадії активного росту бур’янів. Для багаторічних злакових оптимальною фазою є 4-5 листків довжиною 10-15 см, для однорічних – мінімум 5 см, для багаторічних дводольних – при появі розетки 10-20 см, для однорічних – 2-3-х повноцінних листків.
Застосовувати препарат потрібно під час сухої не спекотної та безвітряної погоди. Діапазон рекомендованої температури становить +10 + 25°С. 
© goverla.com.ua Всі права захищені